Elastyczne materiały szlifierskie i polerskie | DAIWA RABIN Japan

Japońskie elastyczne materiały szlifierskie i polerskie DAIWA RABIN wyróżniają się perfekcyjną jakością rysy. Jakość powierzchni po obróbce produktami DAIWA RABIN przekonała do tego produktu większość testujących ten produkt. W istocie, te gumowe oraz elastyczne kamienie szlifierskie nadają się również do polerowania. Co istotne, elastyczność gumy zapewnia wygładzenie śladów polerowania, co rozwiązuje problem chropowatości powierzchni i zapobiega powstawaniu głębokich śladów po polerowaniu.

Elastyczne materiały szlifierskie i polerskie dają możliwość wykonywania dwóch procesów (szlifowania i polerowania) w jednej operacji. Te walory stawiają produkty DAIWA RABIN w grupie najbardziej innowacyjnych materiałów ostatniej dekady. Ważnym aspektem produktu jest, że pracę można wykonywać ciągle, bez ryzyka zapychania się narzędzi również w procesie obróbki aluminium. Elastyczność gumy nie przekreśla długiej żywotności kamieni szlifierskich. Niemniej jednak polecamy nasze szkolenia aby w pełni przygotować się do pracy z produktem.

Japońska doskonałość i szerokie możliwości

Przez dobranie odpowiedniej prędkości obrotowej i wykorzystywanie elastyczności gumy, kamień szlifierski może adaptować się do zakrzywionych powierzchni. Profesjonalne użytkowanie eliminuje podskakiwanie i szarpanie obrabianego obiektu. Umożliwia to nie tylko lepsze dostosowanie się do obrabianego przedmiotu i osiągniecie stabilnej powierzchni szlifowanej, ale zmniejsza nakład pracy w procesie polerowania.

Gdy warunki użytkowania są odpowiednie, generowanie ciepła może być kontrolowane. Produkty te pozwalają skutecznie unikać uszkodzeń spowodowanych wysoką temperaturą. Naprężenie spada w znacznym stopniu. Możliwe jest zredukowanie ilości powstającego pyłu, co znacząco wpływa na poprawę środowiska pracy. Ilość potrzebnego płynu szlifierskiego jest o wiele mniejsza, dzięki czemu użytkowanie produktów DAIWA RABIN sprzyja środowisku naturalnemu.

Bogaty zbiór mieszanek gumy odpowiednich dla różnorakich operacji został stworzony podczas wieloletniej działalności w celu znalezienia odpowiednich kompozycji dla konkretnego przeznaczenia.

Zapraszamy do zobaczenia produktów DAIWA RABIN przy pracy na naszym kanale YouTube.

elastyczne materialy daiwa-rabin