Mikrosilniki E-FORCE z Japonii

Dlaczego mikrosilniki E-FORCE są lepsze od konkurencji?

Każdy mikrosilnik od E-FORCE posiada dodatkowe zabezpieczenie głowicy przed zabrudzeniem, a to wydłużona żywotność. Producent gwarantuje szybki montaż głowicy do silnika, co daje oszczędność czasu i możliwość rozbudowy systemu mikrosilników. Rękojeść jest wykonana w całości z materiałów metalowych, zatem bez jakichkolwiek części plastikowych, które zmniejszałyby żywotność urządzenia. Precyzyjne wykonanie  i wyważenie rękojeści w efekcie niweluje drgania przenoszone na dłoń i ramię użytkownika.

E-FORCE silnik rękojeść

E-FORCE kontroler obrotów

W zależności od potrzeb E-FORCE proponuje dwa silniki:

  • o prędkości operacyjnej 1 000 – 40 000 RPM (czerwony) oraz
  • o prędkości operacyjnej 1 000 – 20 000 RPM (niebieski).  

System mikrosilników E-FORCE posiada bezszczotkowy silnik dzięki czemu uzyskujemy niższą temperaturę pracy i mniej możliwości awarii lub uszkodzeń. Dostępna jest także prosta oraz wygodna regulacja obrotów silnika suwakiem w rękojeści. To czysta ergonomia pracy i precyzja. Mniejsze gabaryty sterownika skutkują większą ilością miejsca na stanowisku pracy. Do zestawu można zamówić również reduktor (250 – 5 000 RPM), pedał do regulacji obrotów stopą i przedłużacze. Ponadto w zestawach zagwarantowano wymianę uchwytu zaciskowego między wielkościami Φ2,34mm i Φ3,0mm.

E-FORCE to także szeroki wachlarz możliwości

Do silników od E-FORCE producent proponuje zastosowanie aż 9 różnych końcówek. Są to między innymi końcówki obrotowe, kątowe (60° oraz 90°) lub szlifierka taśmowa z regulacją kąta pracy.

Oferujemy również silniki rotacyjne, o których wyczerpująco napisano w katalogu. Niemniej jednak producent poleca ich zastosowanie np. w technice dentystycznej czy rękodziele precyzyjnym. Są one wykonane tak precyzyjne jak rękojeści podstawowych silników.

E-FORCE końcówki obrotowe
E-FORCE silniki rotacyjne

Zapoznaj się z katalogami E-FORCE

Poniżej znajdują się katalogi silników, kontrolera, końcówek obrotowych rękojeści oraz silników rotacyjnych przeznaczonych do pracy z silnikami E-FORCE.

Już teraz zamów w CARPA Industry Support darmową prezentację japońskich zestawów polerskich E-FORCE lub zobacz E-FORCE na YouTube!

Zapraszamy do kontaktu info{at}carpa.pl lub

+48 71 794 74 70 oraz +48 71 794 74 71